הצהרת נגישות

זיתא >> הצהרת נגישות

הנגשת אתר זיתא

אנו בחברת זיתא רואים חשיבות רבה ובמתן שירות שוויוני לכלל הלקוחות והגולשים, ולשם כך מושקעים מאמצים ומשאבים רבים בהנגשת אתר האינטרנט של החברה.
מטרת ההנגשה הינה לשפר את האתר כך שיהיה זמין, נוח וידידותי לשימוש עבור אנשים עם מוגבלויות תנועה בידיים או בראייה, לבעלי לקויות קוגניטיביות ולאנשים המתקשים בהפעלת המחשב והאינטרנט, ולאפשר לכולם לגלוש בנוחות ובמהירות וליהנות מהתכנים ומהשירותים שפותחו במיוחד עבור הלקוחות והגולשים.
האתר נכתב תוך הקפדה על איכות גבוהה, שמירה על כללי התקן הבינלאומי של W3C ועמידה בתקני הנגשת האתרים ברמה AA המקבילים לתקן הישראלי.

אמצעי הנגישות באתר זיתא

במסגרת הנגשת האתר ביצענו את ההתאמות הבאות:
  1. התאמה לדפדפנים – האתר מותאם לגרסאות העדכניות של הדפדפנים הנפוצים.
  2. אתר רספונסיבי  – האתר מותאם לצפייה במסכים בגדלים שונים.
  3. תוכן האתר – התכנים באתר נכתבו בצורה פשוטה, ברורה ונהירה.
  4. עיצוב האתר – האתר עוצב תוך מודעות והתאמה לגולשים ולקוחות עם לקויות ראייה.
  5. מבנה האתר – מבנה האתר מושתת על ניווט נוח וברור המאפשר התמצאות קלה, פשוטה ומהירה באתר.
  6. ממשק האתר – ממשק פשוט העוזר להתמצא בקלות באתר.
  7. כל האזורים בעמודי האתר מוגדרים באמצעות כותרות – כותרות ברמה ראשונה (heading level 1) הן הכותרות הראשיות של העמוד. הכותרות המשניות הן ברמה שנייה ושלישית.
  8. הגדלת התצוגה באתר  – גולשים המתקשים בראייה ומעוניינים להגדיל את התצוגה באתר יכולים לעשות זאת ע"י לחיצה על כפתור ההגדלה הממוקם בסרגל הנגישות בצד ימין למעלה.
  9. שיפורי קריאות – גולשים המתקשים לקרוא את תוכן האתר יכולים לשפר את קריאות התוכן ע"י שימוש בפונקציות הבאות, הנמצאות בסרגל הנגישות בצד ימין למעלה: שינוי ניגודיות הצבעים, הדגשת הקישורים, הגדרת גופן בסיסי במקום הגופן המעוצב, וביטול האנימציות באתר.

הצהרת נגישות

חרף מאמצנו לאפשר גלישה באתר נגיש עבור כל דפי האתר, יתכן ויתגלו דפים באתר שטרם הונגשו, או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים.
אנו ממשיכים במאמצים לשפר את נגישות האתר, ככל האפשר, וזאת מתוך אמונה ומחויבות מוסרית לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה לרבות אנשים עם מוגבלויות.
אם בכל זאת נתקלתם בקושי, נשמח לקבל כל תגובה, רעיון והצעה בנושא הנגישות באמצעות טופס יצירת קשר.