האנשים שלנו

זיתא >> האנשים שלנו

מאיה בלבן- מנהלת שיווק

נשואה ואמא לשניים (ועוד אחד בדרך..) גרה במושב סלעית שבשרון.
בדרך למפעל זיתא אני עוברת נסיעה לא קצרה על כביש 6, איפשהו אחרי יקנעם אני מתחילה להרגיש את השינוי באוויר, הקצב נעשה איטי יותר, נעים יותר, סבלני יותר.
זאת זיתא, גם כשיש קשיים בעבודה במהלך היום, הגישה כל כך חיובית, שהכל פתיר. ובמהלך הזמן הבנתי שלא רק אני מביאה מהידע שלי לזיתא, אלא זיתא מלמדת אותי בכל בוקר מחדש איך להסתכל נכון על החיים.

הטיפ של מאיה

"בארוחות הערב אצלנו בבית כולם תמיד סביב השולחן, אין טלוויזיה, אין טלפונים, אין מחשב. גם אם לא רעבים כולם יושבים יחד. זה הזמן היחיד שבו כולם מתעדכנים ביום שעבר על השני, צוחקים, משתפים, אוכלים, ואיכשהו תמיד גם כל האוכל נגמר. "

יעל אברבוך, מנהלת פיתוח בריאות

נשואה ואמא לשלושה גרה בנתניה. כאחראית על הבריאות בחברה, זיתא מייצגת מבחינתי איכות בלתי מתפשרת, להצליח להביא לצרכנים את כל הטוב שבטבע, ברמה גבוהה ובמומחיות אמיתית.
כל מוצר שמיוצר עובר תהליכים קפדניים של בדיקות איכות, טעם והקפדה על חומרי גלם וערכים תזונתיים הטובים ביותר. כדמות מקצועית אני נהנית בכל יום מחדש להמליץ על מוצרי החברה, ובעיקר על תפישת העולם שלה.

הטיפ של יעל

"על אף היותי אחראית על תחום הבריאות אני מרשה לעצמי לטעום ולנסות גם דברים אחרים, הטיפ שלי הוא ליהנות מכל ביס. כשנהנים באמת אין צורך להגזים ומסתפקים בכמויות קטנות יותר."

גיל דה-פיצ'וטו, שף

נשוי ואב לשלושה, גר בזכרון המושבה. בעבודה כמו שלי אני צריך להצליח להמציא את עצמי כל יום מחדש, להצליח להיכנס לראש של הצרכנים ולהביא להם את המתכון המנצח הבא.
אנשי זיתא אף פעם לא אמרו לי לא לכל רעיון משוגע שהבאתי, תמיד יסכימו לנסות, לטעום, לחוות דעה, לשאול צרכנים, תמיד תהיה אוזן קשבת לפיתוח חדש שחשבתי עליו.
זיתא נותנת לי כל יום את הקרקע ליצירתיות וחדשנות, ושמה את הצרכן וטובתו לנגד עיניה.

הטיפ של גיל

"מתוקף תפקידי יוצא לי לטייל הרבה בעולם ולבלות הרבה מחוץ לבית, ובאופן טבעי לאכול בצורה לא מסודרת, ועדיין לכל מקום שאגיע תמיד אשתדל לשמור על שגרה של כמה ארוחות ביום, לעצור לרגע ולתת לגוף מנוחה ואנרגיה להמשך היום"

דולי גלמונד, מנהלת אדמיניסטרטיבית.

נשואה, אמא לחמישה ילדים וסבתא ל-9 נכדים (בינתיים), עובדת סוציאלית בהכשרתי ומנהלת ייצור בענף הטקסטיל, בעברי תל אביבית והרבה שנים גרה ביוקנעם המושבה. עובדת בזיתא כבר מעל 13 שנה, מכירה את כל העובדים, את המשפחות שלהם והסיפורים האישיים, את הספקים והלקוחות.
נהנית להיות חלק מהדבר הזה שנקרא זיתא, שאמנם מייצר שמן זית וזיתים, אבל מכניס לבית של כל צרכן הרבה חום ונשמה.

הטיפ של דולי

"יום שישי הוא היום שלי, מפנה את שעות הבוקר והצהריים למה שאני אוהבת, בלי להתנצל, בלי לוותר"

נטשה מרושצ'ק, מנהלת מפעל

נשואה, אמא לבת וסבתא לנכדה גרה בנצרת.
עליתי לישראל בסוף שנות התשעים וממשרד הקליטה שלחו אותי לעבוד ישר בזיתא.
זיתא היא כל מה שישראליות מייצגת בשבילי, החום והנתינה, האכפתיות, קיבוץ הגלויות, וההסתכלות על כל אדם בגובה העיניים. התחלתי את העבודה בזיתא כעובדת זוטרה, וזיתא נתנה לי את הבמה לצמוח ולפרוח, ואני משתדלת בכל יום לתת לה בחזרה.

הטיפ של נטשה

"במהלך היום אני רב הזמן מול מחשב או במפעל, ולכן לאחר שעות העבודה אני עושה לי מנהג לקחת את בעלי או חברה טובה להליכה רגלית ארוכה, חילוץ עצמות וזמן מצוין להתעדכן בנעשה אצל האחר"